STRONA W BUDOWIE
PAGE UNDER CONSTRUCTION

Altana do wynajęcia

W ofercie firmy znajduje się altana wielosezonowa, do wynajęcia każdą porą roku:

Jest to niewielki domek mieszczący maksymalnie 4 osoby.
Wyposażenie: mały aneks kuchenny, kominek z możliwością grillowania, łazienka, mała sypialnia na piętrze. W ofercie także możliwość wynajmu pokoi dla większych grup oraz kuchnia regionalna.

Obok chatki jest oczko z lodowatą górską wodą, w którym można złowić sobie pstrąga, huśtawki, miejsce do gry w piłkę, lub też do rozbicia namiotu, rzeka Ochotniczanka, na której co roku, latem, budowana jest tama (kąpielisko), gdzie można świetnie popływać w orzeźwiającej wodzie.

Okolica jest piękna, sporo szlaków turystycznych, w większości prowadzących przez Gorczański Park Narodowy, gdzie można zapomnieć o cywilizacji. Podczas długich spacerów po górach można naprawdę wypocząć psychicznie, wyłączyć na chwilę wszystkie zmartwienia i po prostu się zrelaksować. Dla lubiących szczyptę adrenaliny, możliwy przejażdżka offroad samochodem terenowym po górach. Zimą bogaty wybór stoków narciarskich, a także spory wybór kąpielisk termalnych w niedalekich miejscowościach.
Domek Znajduje się w górach Gorcach, ok 40 km od Zakopanego, w miejscowości Ochotnica Górna. W sąsiedztwie (15-20 km) znajduje się Szczawnica, Góry Pieniny, Spływ Dunajca, Niedzica, oraz wiele innych atrakcyjnych miejsc, które warto zobaczyć.

Opowiadać można długo, ale najlepiej przekonać się samemu :)

Wyświetl większą mapę


Zobacz galerię: