Instalacje i usługi elektryczne Nowy Sącz i Nowy Targ

Firma FHU Czajka świadczy kompleksowe usługi elektryczne na rzecz klientów z Nowego Sącza, Nowego Targu oraz okolicznych miejscowości. Fachowcy zajmują się wykonywaniem instalacji energetycznych w domach jedno- i wielorodzinnych, a także obiektach użyteczności publicznej. W naszym przedsiębiorstwie zawsze stawiamy potrzeby klienta na pierwszym miejscu. Działamy elastycznie, dopasowując harmonogram realizacji powierzonego zadania do potrzeb zleceniodawcy. Prace montażowe wykonujemy terminowo, z zachowaniem wszelkich wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.

Klienci prywatni oraz instytucjonalni zainteresowani skorzystaniem z naszych usług mogą liczyć na pełen profesjonalizm pracowników FHU Czajka przy finalizacji przedsięwzięcia. Wykonywany montaż instalacji elektrycznych przebiega szybko i sprawnie. Koszty inwestycji uzależnione są od rodzaju i zakresu prac. O ich wysokości informujemy klienta jeszcze przed przystąpieniem do konkretnego zadania. To pozwala osobom korzystającym z usług firmy na podjęcie odpowiednich decyzji odnośnie do listy czynności do wykonania.

instalacje i uslugi elektryczne Nowy Sącz

Zakres usług elektrycznych realizowanych w Nowym Sączu i Nowym Targu

Pracownicy FHU Czajka przejmują na siebie odpowiedzialność za realizację różnego rodzaju usług. Do ich kompetencji zalicza się przede wszystkim projektowanie oraz wykonywanie instalacji elektrycznych na zlecenie klientów z Nowego Sącza, Nowego Targu oraz okolicznych miejscowości. Rozprowadzamy i podpinamy kable w odpowiednich miejscach. Zajmujemy się regularnym dokonywaniem przeglądów technicznych sieci energetycznych. W razie potrzeby podejmujemy się niezwłocznego usunięcia zauważonych usterek i nieprawidłowości. Mocujemy oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, naprawiamy także lampy i urządzenia. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za systematyczne przeprowadzanie czynności konserwacyjnych.

Wśród realizowanych usług należy wymienić również modyfikowanie istniejących instalacji elektrycznych. W razie konieczności zajmujemy się także demontażem sieci energetycznych.

Rodzaje przyłączy i instalacji elektrycznych

Pracujący w firmie FHU Czajka specjaliści podejmują się wykonywania rozmaitych przyłączy energetycznych. Zazwyczaj są to przewody napowietrzne oraz podziemne. W pierwszym przypadku w ramach realizowanych usług montujemy złącza na słupach podłączonych od odpowiedniej linii. W drugim natomiast prąd zostaje doprowadzony do budynku za pomocą kabli umiejscowionych pod ziemią. Za podstawowy element tego rozwiązania należy uznać specjalną, usytuowaną na granicy danej posesji skrzynkę wyposażoną w różne zabezpieczenia oraz licznik energii.

W imieniu klienta zajmujemy się załatwianiem wszystkich formalności związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych. Pomagamy w wypełnieniu odpowiedniego wniosku oraz w kompletowaniu innych dokumentów niezbędnych do wydania zezwolenia na realizację przedsięwzięcia.

FHU Czajka – najlepsi elektrycy na wyciągnięcie ręki

Oferta usług świadczonych przez firmę FHU Czajkaskierowana jest do mieszkańców Nowego Targu, Nowego Sącza, Mszany Dolnej oraz okolicznych miejscowości. U nas pracują kompetentni, doświadczeni specjaliści. Osoby te odznaczają się rozległą wiedzą techniczną, umożliwiającą im szybkie i sprawne znalezienie źródła problemu. Pracownicy doskonale radzą sobie z wykonywaniem odpowiednich obliczeń oraz projektowaniem instalacji elektrycznych. Jesteśmy w stanie zaproponować klientom najlepsze rozwiązania w danym przypadku. Z korzystającymi z pomocy osobami podpisujemy umowę, która gwarantuje wysoką jakość pracy oraz odpowiedzialność elektryków za usunięcie ewentualnych błędów i niedociągnięć.

Nasi pracownicy dysponują specjalistycznym sprzętem niezbędnym do profesjonalnej realizacji usług elektrycznych. W trakcie finalizacji inwestycji związanej z instalacją sieci energetycznej wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane materiały. Po zakończeniu czynności montażowych dokładnie sprzątamy dane miejsce. Zużyte części oddajemy do utylizacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby, które chcą wykonać instalacje elektryczne w budynkach na terenie Nowego Sącza, Nowego Targu i okolic.