Usługi budowlane i budowa domu – Nowy Sącz, Nowy Targ

Planując postawienie konstrukcji budowlanej, każdy chce osiągnąć profesjonalne i trwałe efekty na lata. W pojedynkę trudno o nich myśleć, gdy jest się pozbawionym dostępu do specjalistycznego sprzętu i wiedzy na temat realizacji prac. Oczekiwane rezultaty w zakresie budowy domów zapewnia natomiast współpraca ze sprawdzoną i zaufaną firmą świadczącą usługi budowlane – w Nowym Sączu i Nowym Targu można liczyć na nasze fachowe i kompleksowe wsparcie na tym polu. W ciągu wieloletniej działalności wykonaliśmy mnóstwo projektów na zlecenie klientów indywidualnych, dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie. Zachęcamy do poznania naszej oferty i nawiązania owocnej współpracy przy naszych usługach budowlanych!

Budowa obiektów do użytku indywidualnego

Oferujemy budowanie niewielkich obiektów użytku indywidualnego:

 • domki
 • garaże
 • altanki
 • ogrodzenia
 • tarasy
 • tynki
 • wylewki
 • ocieplenia
 • montaż płyt GK
 • montaż drzwi, okien
 • oraz inne usługi budowlane.
usługi budowlane Nowy Sącz

Przy budowie domów i innych konstrukcji na terenie Nowego Sącza, Nowego Targu i okolic przykładamy szczególną wagę do terminowości oraz fachowości realizowanych usług. Zlecone prace wykonujemy solidnie i precyzyjnie.

Korzystne cenowo usługi budowlane w profesjonalnym wydaniu

Stawiamy na rzetelność w realizacji zleceń i zawsze podchodzimy do nich w sposób indywidualny. Prace przy budowie domów zaczynamy od dokładnej analizy potrzeb klienta i otoczenia, w którym inwestycja będzie wykonywana. Uwzględniając wszystkie niezbędne czynniki, przygotowujemy plan działania i dobieramy odpowiednie narzędzia, materiały oraz elementy konstrukcyjne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ich jakość w dużym stopniu wpływa na efekty świadczonych usług budowlanych, dlatego współpracujemy wyłącznie z wysoko ocenianymi dostawcami i producentami, których wyroby cieszą się dobrymi opiniami. Pozwala nam to na budowę domów oraz stawianie innych obiektów wyróżniających się wieloletnią trwałością i odpornością na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Do takich konstrukcji można zaliczyć m.in.

• altany i domki ogrodowe,

• ogrodzenia,

• balustrady, balkony i tarasy,

• garaże,

• podjazdy i chodniki,

• ocieplenia,

• elementy małej architektury.

Poza całościowymi obiektami, które stawiamy w Nowym Sączu i Nowym Targu w ramach świadczonych usług, oferujemy także montaż pojedynczych elementów budowlanych i wykończeniowych, jak np. stolarka drzwiowa i okienna czy płyty gipsowo-kartonowe. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala na realizację zleceń na najwyższym poziomie, w sposób profesjonalny, wydajny i szybki. Wysoka efektywność pracy przy budowie domów umożliwia nam także zaproponowanie korzystnych warunków finansowych świadczonych usług, na które mogą liczyć klienci.

Wysokiej jakości usługi budowlane

Kompleksowa współpraca z naszą firmą budowlaną przy stawianiu rozmaitych obiektów użytku indywidualnego przynosi inwestorom szereg korzyści. Przede wszystkim zatrudniani specjaliści podejmują się nadzorowania wykonywanych prac. Dzięki ich zaangażowaniu budowa domu na terenie Nowego Sącza, Nowego Targu i okolic przebiega szybko i sprawnie, z zachowaniem wszelkich wymagań jakościowych oraz bezpieczeństwa. Zakres planowanych robót zostaje całościowo wyceniony jeszcze przed ich rozpoczęciem. Już na tym etapie znają Państwo zatem przewidywany koszt inwestycji.

Zatrudnienie profesjonalnej ekipy do budowy domu pozwala także zaoszczędzić czas potrzebny na znalezienie fachowców odpowiedzialnych za finalizację poszczególnych faz przedsięwzięcia. Wchodzące w skład zespołu osoby pracują równolegle, nie przeszkadzając sobie nawzajem. W zakresie ich kompetencji mieści się także remontowanie i wykańczanie wnętrz budynków.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy przy budowie domów.

Wsparcie w projektach budowlanych od A do Z

Mamy świadomość, że inwestycje budowlane i konstrukcja domów często są skomplikowanym przedsięwzięciem, w którego realizacji fachowe wsparcie jest na wagę złota. Dlatego na życzenie klienta możemy zaoferować kompetentne doradztwo i usługi pomocne w wyborze najlepszych koncepcji. Podpowiadamy, wskazujemy dostępne możliwości i sugerujemy optymalne rozwiązania dotyczące budowy domów, ale ostateczne decyzje zawsze należą do klienta i to właśnie im podporządkowujemy nasze prace. Jednocześnie wykonujemy je z uwzględnieniem nowoczesnych standardów, dzięki czemu możemy fachowo tworzyć obiekty i zapewnić solidny montaż konstrukcji oraz elementów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług budowlanych osoby indywidualne z Nowego Sącza, Nowego Targu i okolic niezależnie od rodzaju, terminu i skali planowanych prac. Rzetelność, uczciwość i wiarygodność to wartości, którymi się kierujemy w codziennej działalności przy budowie domów!

Zakres naszych usług to między innymi: