Firma remontowa Nowy Sącz i Nowy Targ – usługi i prace remontowo budowlane oraz wykańczanie wnętrz

Wprowadzasz się do świeżo kupionego mieszkania lub zamierzasz tchnąć nowe życie w nieruchomość, którą użytkujesz od dłuższego czasu? Jeśli poszukujesz fachowego wsparcia w wykonaniu prac remontowo-budowlanych, w Nowym Sączu, Nowym Targu i okolicach możesz liczyć na naszą pomoc! Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od skali, zakresu i stopnia skomplikowania zleceń.

Oferujemy szeroki zakres prac remontowych, w tym:

  • kompleksowe remonty, rozbudowy, przebudowy, wyburzanie ścian,
  • dokładna kontrola jakości tynku, belek, wilgoci, stropów, instalacji, w celu fachowej porady i ominięcia niepotrzebnych kosztów remontu.

usługi remontowo budowlane nowy sącz

Oferujemy usługi i prace remontowe:

usługi remontowe nowy targ

Oferujemy wykończenia wnętrz różnych typów pomieszczeń, oraz elementów mieszkania:

  • kuchni,
  • łazienek,
  • pokoi dziecięcych,
  • sypialni,
  • garderób,
  • kominków,
  • i wiele innych…

Kompleksowe solidne usługi remontowo-budowlane

Realizujemy zarówno takie usługi jak kładzenie płytek i paneli, malowanie, szpachlowanie czy nakładanie glazury w pojedynczych pomieszczeniach, jak i kompleksowe wykończenia całych budynków. Od lat współpracujemy z klientami indywidualnymi, biznesowymi i instytucjonalnymi, zajmując się nieruchomościami mieszkalnymi, firmowymi i publicznymi. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i kontaktu w celu skorzystania z niej!

Zdajemy sobie sprawę z bardzo odmiennych potrzeb zleceniodawców, dlatego wszystkie prace od początku do końca wykonujemy z nakierowaniem na określone wymagania. Zapraszamy do współpracy bez względu na pożądany styl – zapewniamy profesjonalne wykończenia w ramach klasycznych, nowoczesnych, rustykalnych, industrialnych i wszelkich innych koncepcji architektonicznych. Proponujemy remonty mieszkań o dowolnej powierzchni – w Nowym Sączu i Nowym Targu świadczymy fachowe usługi budowlane w małych i dużych:

• lokalach mieszkalnych,

• placówkach publicznych (edukacyjnych, leczniczych, naukowych, administracyjnych i innych),

• biurach,

• fabrykach i zakładach przemysłowych.

Podejmujemy się współpracy w ramach usług wykończenia i budowlanych każdego rodzaju pomieszczeń bez względu na ich przeznaczenie. Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia przy remoncie mieszkania – kuchni, łazienki, salonu, korytarza czy wnętrz należących do firmy albo instytucji publicznej. Celem każdej realizacji jest uzyskanie efektów spełniających wymagania klienta, które łączą w sobie solidność i estetykę wykonania.

Wykończenia wnętrz i remonty na najwyższym poziomie

Mamy świadomość, że zlecającym usługi zależy na trwałości rezultatów, dlatego sięgamy wyłącznie po fachowe, wysokojakościowe wyposażenie, materiały i mechanizmy. Jako doświadczona firma remontowo-budowlana posługujemy się sprawdzonym sprzętem od najlepszych dostawców i komponentami od zaufanych producentów, przy których wyborze kładziemy szczególny nacisk na aspekty wytrzymałościowe. Dążymy do tego, żeby nasze wykończenia mieszkań i konstrukcje z powodzeniem służyły przez długie lata – bazując na opiniach klientów, jesteśmy przekonani, że udaje się nam osiągnąć te założenia.

Świadczymy kompleksowe usługi remontowo-budowlane w Nowym Sączu, Nowym Targu i okolicach, które obejmują wstępne projekty, dostarczenie materiałów i elementów konstrukcyjnych, wykonanie wszystkich prac i wykończenie powierzchni mieszkania oraz konstrukcji. W razie potrzeby na życzenie

klienta zapewniamy fachowe doradztwo, ułatwiając podjęcie optymalnych decyzji związanych z realizowaną inwestycją.

Skontaktuj się z nami i wyraź zgodę na przedstawienie oferty, a otrzymasz rzetelną i szybką wycenę. Zapraszamy do współpracy każdego, kogo interesują solidne, profesjonalne, terminowe i świadczone na uczciwych warunkach usługi remontowe i budowlane w mieszkaniach Nowym Sączu, Nowym Targu i innych pobliskich miejscowościach!

Zakres naszych usług to między innymi: